verze pro tisk

Soutěž o RC model vrtulníku SURPASS 9099

SUPRASSStartujeme soutěž o RC model vrtulníku SURPASS 9099! Střední vrtulník s 3 kanálovou proporcionální vysílačka s trimováním pro různou rychlost letu.

Soutěž skončila!!!
Výhercem soutěže je uživatel kianid1357

Jak na to?

Zaregistrujte se na našem webu a po přihlášení v sekci Moje konto neleznete váš referenční odkaz. Sdílejte jej mezi přáteli, známými a kolegy na facebooku, na vašich webových stránkách nebo jim ho rozešlete emailem s doporučením nákupu v našem eshopu

  • 1) zaregistrujete se
  • 2) sdílíte váš #ref odkaz mezi přáteli
  • 3) vyhrajete

Ten z Vás, kteří naše služby doporučí nejvíce přátelům a ti případně nakoupí online v našem eshopu vyhraje RC model vrtulníku SURPASS 9099. POZOR!! Soutěž je časově omezná do 16.12. - tak abychom Vám model stihli poslat ještě před Vánoci!

RC vrtulník Double Horse 9099 je vynikající nástupce modelu CRAFT 9074. Veškeré vlastnosti zůstávají, rc model vrtulníkuj Surpass však nabízí mnohem delší výdrž a hlavně větší mechanickou odolnost. Tyto vlastnosti doplňuje perfektní celokovová konstrukce a výkonný Li-Pol akumulátor. Navíc Vám prozatím můžeme nabídnout super cenu. Připraveno k letu.

Pravidla soutěže:

Zúčastnit se může pouze soutěžící, který je zaregistrován v eshop RadioModely.cz Soutěž probíhá v období 3.12.2012 – 16.12.2012. Výherci jsou pro uplatnění výhry povinni sdělit na základě vyhodnocení soutěže svoji adresu pro zaslání věcných cen nejpozději do 18.12.2012.

Ceny nejsou právně nijak vymahatelné. Pro vyhodnocení výsledků soutěže je potřeba sdílet referenční odkaz ve tvaru, v jakém vám bude vygenerován na stránce Moje konto po přihlášení na našem webu. Do soutěže bude započítáno i pokud sami změníte dodavatele přes vlastní referenční odkaz. Kolik lidí kliklo na váš odkaz uvidíte na stránce Moje konto po přihlášení.

Počet kliků na váš referenční odkaz je měřen pomocí nezávislých metrik Google Analytics.

Soutěžte s námi o hodnotné ceny! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

JARMILA

úterý, 4. prosinec 2012
12:44

velmi dobrá hračka


posted by: JARMILA (jaruneckaxxl(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Helena

úterý, 11. prosinec 2012
07:46

Super hračka. máme ji doma


posted by: Helena (Dohnalova.Helena(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Kozoroch

úterý, 11. prosinec 2012
13:57

Kozoroch

Nevidím, kolik lidí mi kliklo na můj odkaz.


posted by: Kozoroch (ssranda(a)email.cz) [Odpovědět]

petra

sobota, 15. prosinec 2012
12:46

f


posted by: petra (petra.kalfarova(a)seznam.cz) [Odpovědět]